Lukáš Mikula - Pokládka zámkové dlažby

Dlažby Mikula

Pokládka zámkové dlažby | Automobilová doprava | Zemní a výkopové práce | Půjčovna techniky

Poskytované služby

Nabízíme komplexní nabídku služeb v oblasti stavebnictví, zemních a výkopových prací, nákladní automobilové dopravy, přepravy stavebních materiálů a pronájmu stavebních strojů a nářadí.

Stavební činnost

Pokládka zámkové dlažby

Zabýváme se pokládkou betonové zámkové dlažby od předních českých výrobců Presbeton, Diton a Best. Úspěšně jsme realizovali desítky malých i velkých zakázek a proto umíme nabídnout své bohaté zkušenosti a vyspělou technologii pokládky. Díky širokému strojnímu a vozovému parku realizujeme všechny zakázky s vysokou precizností a rychlostí.

Oplocení pozemků

Realizujeme také oplocení z betonových systémů ("Faceblock", "Crashblock", "DuoStone") nebo klasického poplastovaného či pozinkovaného pletiva včetně 2D a 3D plotových polí. Jámy pro plotové sloupky vrtáme našimi bagry. Po dokončení oplocení lze provézt i konečné sadové úpravy pomocí kultivátoru zeminy.

Realizace základové desky a hrubé stavby

Připravíme Vám bezchybnou základovou desku, připravenou na okamžitou vyzdívku hrubé stavby z cihel nebo dřeva. Vlastní vyzdívku hrubé stavby provádíme také. Díky vlastním nákladním automobilům si všechen potřebný materiál dovezeme a pomocí hydraulické ruky umístíme na stavbu. Není potřeba pronájem dodatečné mechanizace.

Výstavba a rekonstrukce komunikací a chodníků

Provádíme výstavbu a rekonstrukce příjezdových cesty nebo komunikací k připravovaným stavbám nebo již dokončeným rodinným domům nebo chatám. Realizujeme opravy a výstavbu nových městských nebo obecních chodníků včetně realizace dešťové kanalizace.

Zemní a výkopové práce

Vlastníme rozsáhlý strojový park bagrů a nakladačů, díky kterému zrealizujeme jakékoli zemní a výkopové práce. Od výkopu základových pásů, přípojek inženýrských sítí, oplocení až po finální terénní úpravy zahrad a okolí domů nebo chat.

Díky různým typům strojů dokážeme provézt výkopy a terénní úpravy v jakémkoli prostředí včetně úzkých prostorů a obtížně dostupných míst.

Autodoprava

Poskytujeme nákladní automobilovou dopravu a přepravu stavebních materiálů našimi vozidly MAN s kontejnerovou nástavbou, s hydraulickou rukou nebo vozidlem typu sklápeč. Vlastníme také nákladní vozidlo 4x4, které má mnohem lepší průchodnost terénem než jiná klasická nákladní silniční vozidla. K dispozici máme také několik objemných kontenjerů. Drobné materiály (sádrokartonové desky, izolace apod.) dokážeme také převézt naši dodávkou Volkswagen Crafter.

Půjčovna techniky a strojů

Nabízíme zapůjčení nebo pronajmutí našeho strojového vybavení včetně nářadí, jako jsou například vibrační desky, řezačka asfaltových a betonových povrchů nebo také nově Minidumper Cormidi C85.

Kontakty

  • Dlažby Mikula
  • Dolní Líštná 432
  • Třinec 739 61

Pokládka zámkové dlažby | Automobilová doprava | Zemní a výkopové práce | Půjčovna techniky