Lukáš Mikula - Pokládka zámkové dlažby

Dlažby Mikula

Pokládka zámkové dlažby | Automobilová doprava | Zemní a výkopové práce | Půjčovna techniky

Poskytované služby

Nabízíme komplexní nabídku služeb v oblasti stavebnictví, zemních a výkopových prací, automobilové přepravy materiálů a pronájmu stavebních strojů a nářadí.

Stavební činnost

Pokládka zámkové dlažby

Zabýváme se pokládkou betonové zámkové dlažby od předních českých výrobců Presbeton, Diton a Best. Úspěšně jsme realizovali desítky malých i velkých zakázek a proto umíme nabídnout své bohaté zkušenosti a vyspělé technologie pokládky.

Výstavba plotů

Realizujeme také výstavbu oplocení z betonových systémů ("Faceblock", "Crashblock") nebo klasického poplastovaného či zinkovaného pletiva.

Výstavba základových desek

Připravíme Vám bezchybnou základovou desku, připravenou na okamžitou vyzdívku hrubé stavby z cihel nebo dřeva. Vlastníme vysoce přesné přístroje, které zaručují 100% rovinnost základové desky.

Výstavba a úprava komunikací

Rekonstruujeme a budujeme příjezdové cesty nebo komunikace k připravovaným stavbám nebo již dokončeným rodinným domům nebo chatám.

Zemní a výkopové práce

Vlastníme rozsáhlý strojový park bagrů a nakladačů, díky kterému zrealizujeme jakékoli zemní a výkopové práce. Od výkopu základových pásů, přípojek inženýrských sítí, oplocení až po finální terenní úpravy domů a zahrad.

Díky různorodým strojům dokážeme provézt výkopy a terénní úpravy v jakémkoli prostředí včetně úzkých prostorů a obtížně dostupných míst.

Autodoprava

Poskytujeme nákladní automobilovou dopravu a přepravu stavebních materiálů našimi vozidly MAN s kontejnerovou nástavbou a nebo s hydraulickou rukou. Vlastníme také nákladní vozidlo 4x4, které má mnohem lepší průchodnost terénem než jiná klasická nákladní silniční vozidla. Drobné materiály (sádrokartonové desky, izolace apod.) dokážeme také převézt našim Volkswagnem Crafter.

Půjčovna techniky a strojů

Nabízíme zapůjčení nebo pronajmutí našeho strojového vybavení včetně nářadí, jako jsou například vibrační desky, řezačka asfaltových a betonových povrchů nebo také nově Minidumper Cormidi C85.